למגזין המקוון - לחצו כאן
קבוצות קיימות ועתידיות - לחצו כאן

מדיניות פרטיות

חדשות ועדכונים

קבוצות
לחצו כאן בכדי להתעדכן בקבוצות העומדות להיפתח או בקבוצות קיימות
חדשות תזונת ספורט
לחצו כאן וקיראו על חדשות תזונת ספורט

הרשמה למגזין המקוון

מדיניות פרטיות

מדיניות הפרטיות שלהלן חלה על כל התכנים והשירותים המוצעים על ידי האתר www.dudi-lavi.co.il בלבד.

 

1. דודי לביא (להלן "הנהלת האתר") מתחייב שלא למסור לגורם שלישי כלשהו ללא הסכמה בכתב או בדואר האלקטרוני מן המשתמש מידע אישי אשר עשוי לפגוע בפרטיותו (להלן "מידע אישי"), כגון: שם מלא , מספר תעודת זהות, מספרי טלפון, כתובת וכד'.
 
2. אנו אוספים מידע אישי המתקבל מן המשתמשים לאחר שנרשמו לשירות "מגזין מקוון" או דרך התקשרות עם מנהלי האתר. מידע אישי זה אינו מועבר לגורם שלישי כלשהו והוא נשמר בקפדנות על ידינו לשימוש למטרות שהותרו על ידי המשתמש בכתב או בדואר אלקטרוני או בכל דרך אחרת לה הסכים המשתמש באתר ובכלל זה שימוש באתר (בכפוף לתנאי השימוש באתר, כתב הויתור ומדיניות הפרטיות). במידה והאתר יטול חלק במיזוג, רכישה, שדרוג או מכירה מכל סוג, נבטיח את חסיון כל המידע האישי הכרוך בפעולות כאלה ונפרסם הודעה לפני שכל מידע אישי יועבר ויוכפף למדיניות פרטיות אחרת.
 
3. ייתכן כי נשתמש בכתובת הדואר האלקטרוני שלך לצורך יצירת קשר איתך בנוגע לשירותינו או בהקשר לנושאים אחרים, כולל פרסומים ופרסומות.
 
4. יש באפשרותך להיגרע מרשימת התפוצה וההתקשרות של האתר בכל עת שתחפוץ על ידי שליחת דואר אלקטרוני להנהלת האתר בו אתה מביע רצונך כאמור. תהליך ההסרה מרשימת התפוצה עשוי להיערך עד 7 ימים, במהלך שבוע זה יתכן ותמשיך לקבל דואר אלטקרוני או מידע אחר וזאת ללא כל בסיס לטענות מצידך.
 
4. בנוסף לכל המפורט לעיל, הנהלת האתר עשויה להשתמש במידע שנאסף כדי לספק, לשמר, להגן או לשפר את השירותים הניתנים על ידי האתר (כולל שירותי פרסום) ולפתח שירותים חדשים. כמו כן הנהלת האתר עשויה להשתמש במידע העובר/נמסר באתר או למנהליו בכדי להגן על הזכויות של מנהלי האתר, צד ג' כלשהו או של המשתמשים באתר.
 
6. אנו לא נצמצם את זכויותיך המובאות במסגרת מדיניות פרטיות זו ללא הסכמתך מראש.
 
7. לידיעתך, מדיניות פרטיות זו עשויה להשתנות מעת לעת ולכן אנו ממליצים להתעדכן בפרק זה באתר בכל כניסה אליו.
 
 
 
 
* מטעמי נוחות בלבד הנוסח מופיע בלשון זכר, אולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד.